Se vším komfortem

Ubytování //

Náš sklep prošel kompletní rekonstrukcí a nabídne vám pohodlí a komfort pro 8 osob v několika pokojích a apartmánu, kde každý má vlastní sociální zařízení a je plnohodnotně vybavený, jeden pokoj a apartmán mají také vlastní kuchyňku. Společné prostory zvou ke chvílím pohody v kruhu přátel nebo rodiny.

K ubytování je možné si objednat snídaně, degustaci vín s občerstvením nebo jen naše vína, případně burčák nebo meruňky.

Hlavní sklep

Víno Strýček //

Nabízíme ubytování pro 8 osob ve dvou samostatných pokojích a jednom apartmánu. Ubytovaní mají k dispozici společnou prostornou kuchyni s jídelnou a posezením. Dále je v nižším patře velká stylová degustační místnost, vhodná pro posezení u vína. Prostor volně navazuje na cihlový kvelbený sklep s barikovými sudy. Ke společným prostorům patří 2 toalety. Ve velké kuchyni je všem k dispozici lednička, myčka, varná deska, trouba, mikrovlnka a kávovar. Bude možné použít i pračku se sušičkou.

Apartmán – pro 4 osoby (v patře) – jedna samostatná ložnice a druhá ložnice s posezením a kuchyňkou.

Pokoj č. 1 – pro 2 osoby (boční vchod v přízemí) – pokoj s vlastní kuchyňkou.

Pokoj č. 2 – pro 2 osoby (v patře) – pokoj bez vlastní kuchyňky, zde je pouze kávovar a varná konvice.

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou a záchodem. Na všech pokojích je také televize s USB, klimatizace a fén. Postele jsou dvoulůžkové.

Ložní prádlo, utěrky a ručníky jsou v ceně.

V celém objektu je wifi zdarma. Ale doporučujeme vám odpojit se a raději se sejít ve společenské místnosti nebo na venkovní terase a pobavit se s přáteli u dobré kávy nebo vína z našich sklepů. Výhledy do okolních vinohradů vás možná zlákají k procházce, při které nádherně dobijete baterky, máme to vyzkoušené na vlastní kůži. Víno pak chutná ještě lépe.

Za sklepem plánujeme vybudovat krytou pergolu s posezením. Prozatím je možnost venku posedět na lavičkách u stolu či u ohniště s výhledem na vinohrady. Gril zapůjčíme v případě zájmu.

Sousední sklep

Pavlův sklep //

V případě větší skupiny vám nabízíme ubytování také ve vedlejším sklepě, kde se pohodlně vyspí další 4 osoby a přitom stále mohou trávit čas ve společných místnostech našeho sklepa Víno Strýček.

Pavlův sklep je menší a skromněji vybavený. Najdete zde 1 pokoj se 4 lůžky včetně kuchyňky s varnou konvicí a vařičem, vlastní sociální zařízení (wc a sprchový kout), klimatizaci a zastřešenou terasu s posezením.

I pro ubytované v Pavlově sklepě je možné si objednat snídani nebo degustaci vín.

Podmínky ubytování

Minimální délka pobytu je 2 noci.

Rezervace je platná až po uhrazení zálohy ve výši 50 % ceny ubytování.

Platba zálohy na účet a doplatek v hotovosti na místě. (Platba kartou ani poukazy není možná.)

Sklep je nekuřácký.

Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni.

Je zajištěno uschování kol.

Je možné zapůjčit dětskou postýlku a židličku.

Check–in:

16:00 –20:00 hod.

Informujte nás prosím předem na telefonním čísle (+420) 776 541 317 o přibližném čase vašeho příjezdu, abychom vás mohli včas očekávat.

Check–out:

Do 10:00 hod. (připadně dle domluvy, při víkendových pobytech bude možno odjet i později)

Vratná kauce:

Při nástupu na ubytování vás požádáme o vratnou kauci ve výši 4000 Kč za sklep.
Vratná kauce slouží jako záruka vrácení sklepa s nepoškozeným zařízením.
Kauce bude vrácena při ukončení pobytu, pokud vše bude v pořádku.

Storno podmínky:

• 14 a více dnů před termínem – zrušení bez poplatku.

• 13–7 dnů před termínem – při zrušení pobytu vám bude účtován storno poplatek ve výši 50 % ceny pobytu.

• 6–0 dnů před termínem – při zrušení pobytu vám bude účtován storno poplatek ve výši 100 % ceny pobytu.

 

Degustace

Při pobytu u nás by byla škoda neužít si degustaci v naší krásné degustační místnosti. Můžete si zvolit z několika variant, obsahují teplé nebo studené občerstvení, výběr našich vín k degustaci bez vinaře nebo s vinařem a to včetně návštěvy našeho kvelbeného sklípku.

Více infomací ZDE.

Akce a okolí

Velké Bílovice si užijete ať už přijedete za vínem, cyklistikou, nebo poznávat jižní Moravu pěšky a s dětmi. Všichni si zde najdou to své. Procházky vinohrady vás nadchnou, okolí je protkáno cyklostezkami a kousek od sklepa je multifunkční hřiště, na které se sjíždějí děti ze širokého okolí.

Více informací ZDE.

Sezónní nabídka

Pokud k nám zavítáte ve vhodný okamžik, můžeme vám nabídnout také meruňky z vlastního sadu, buď formou samosběru nebo k odkupu již nasbírané. Dále si na podzim můžete užít a odvézt domů burčák z našich hroznů. Více informací najdete na webu.

Rezervace termínu