Těšíte se?

Je tady sezóna burčáku //

Již mnoho let pro vás každý podzim připravujeme burčák z našich hroznů. A sezóna je opět zde. Od poloviny září můžete každý týden objednávat a vychutnávat. Burčák k babímu létu prostě patří, pojďte si jej udělat příjemné, snad nám i počasí bude přát.

K burčáku můžete samozřejmě objednávat i naše vína.

Září & říjen

Přivezeme, nebo se stavte //

Letos očekáváme přípravu burčáků v první polovině září. Připravujeme jej vždy na čtvrtek, aby bylo možné uskutečnit předání i pro ty, kteří na víkend odjíždí z Brna či Jihomoravského kraje ke svým rodinám a přátelům. Předání je možné vždy po domluvě, buď ve Velkých Bílovicích a okolí  (okres Břeclav a Hodonín), nebo formou závozu do Brna a blízkého okolí.

Rozvoz je možné realizovat od brzkých ranních hodin až do odpoledne. Obvyklé zastávky v Brně jsou např. Černovické terasy, centrum Brna u KrÚ JMK, Kampus v Bohunicích, Soběšice, Tuřany apod., dle vašeho zájmu. Současně s burčákem rozvážíme i naše víno. Obojí je nutné objednat nejpozději do středečního poledne na daný týden.

Aktuální nabídka bude vždy zveřejněna formou události na Facebooku.

Do objednávky uveďte

  • Počet láhví burčáku, odrůdu a příslušný počet láhví vína (vína dodáváme i v kazetovém balení na 6 láhví, jakýkoli mix dle vašeho výběru, jednotlivá vína umíme i dárkově zabalit).
  • Přibližné místo a čas pro předání (např. dopolední hodiny v místě bydliště, max do 16 hod. do místa zaměstnání apod.)
  • Kontakty na vás, jméno a především telefon, v případě kontakt na kohokoli, kdo za vás víno převezme (rodinný příslušník, kolega apod.)

Cena

  • Balení burčáku je PET láhev 2 l za cenu 200 Kč.
  • Nabídka našich vín 0,7 l za cenu od 140 Kč.
l

Jak objednávat

Ideální forma objednávky je e-mail, SMS, Messenger, WhatsApp. Až se sejdou všechny objednávky, pak naplánujeme trasu a časy závozu a upřesníme vám všem předání, vše lze řešit domluvou. 

Platba

Platba probíhá většinou při předání, zkuste si, prosím, připravit alespoň přibližnou částku v hotovosti. V případě, že si přebíráte větší množství produkce, lze se dohodnout i na platbě přes účet. Číslo účtu uvádíme zde: 670100-2212625431/6210. K platbě do zprávy vždy prosím uveďte vaše jméno a datum převzetí produkce.

Tipy na přepravu burčáku

Pokud budete přebírat více lahví burčáku, je vhodné mít připraveny nádoby na přepravu, kyblík, krabice, bedna, aby láhev zůstala i při převozu ve svislé poloze. Vhodné je mít připraveny taky igelitové tašky či sáčky, aby interiér vašeho auta neutrpěl. 

Objednávka