Prozkoumejte okolí

Tipy na výlety //

Velké Bílovice a okolí mají rozhodně co nabídnout. Ať už chcete výletovat pěšky nebo na kole, vždy je kam se vydat. Na své si přijdou milovníci vína i dobré gastronomie a pro cyklisty je to u nás skutečný ráj. Zvlněná okolní krajina připomínající Toskánsko, nedaleká magická Pálava a vodní nádrž Nové mlýny, lesy plné pozoruhodných lichtenštenských staveb nebo krajina kolem Pohanska, kde máte pocit, že jste se snad ocitli v pravěku, to všechno jsou unikátní místa, jaká jinde nenajdete..

Kam se podívat

Okolí Bílovic //

Památky

Pro děti

Cyklistika

Za vínem

Za jídlem

Koupání

Jižní Morava

Web o jižní Moravě vám nabídne spoustu informací a tipů na výlety po okolí.

Lichtenštejnské stezky

Stránky pro cyklisty, kde najdete krásné trasy vedoucí kolem mnoha lichtenštejnských staveb.

Kudy z nudy

Informace a tipy o Velkých Bílovicích a co na Moravě stojí za shlédnutí.

Degustace

Při pobytu u nás by byla škoda neužít si degustaci v naší krásné degustační místnosti. Můžete si zvolit z několika variant, obsahují teplé nebo studené občerstvení, výběr našich vín k degustaci bez vinaře nebo s vinařem a to včetně návštěvy našeho kvelbeného sklípku.

Více infomací ZDE.

Ubytování

Nabízíme ubytování pro 8 osob (+4 osoby v sousedním sklepě). Celkem tedy až 12 osob ve dvou sousedících budovách. Vhodné pro partu přátel nebo několik rodin. Zázemí najdete v plně vybavených pokojích a apartmánu, k využití je dále společná kuchyně s posezením a k tomu velká místnost ve sklepě pro večerní zábavu nebo degustace.

Více informací ZDE.

Sezónní nabídka

Pokud k nám zavítáte ve vhodný okamžik, můžeme vám nabídnout také meruňky z vlastního sadu, buď formou samosběru nebo k odkupu již nasbírané. Dále si na podzim můžete užít a odvézt domů burčák z našich hroznů. Více informací najdete na webu.

Rezervace termínu